تبلیغات
به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - پاکسازی کامل پادگان اشرف از تروریستهای جنایتکار جنگی سازمان مجاهدین خلق

حقیقت نیوز

پاکسازی کامل پادگان اشرف از تروریستهای جنایتکار جنگی سازمان مجاهدین خلق

تاریخ:پنجشنبه 21 شهریور 1392-03:03 ب.ظ

پادگان نظامی اشرف به‌طور کامل از عناصر گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق ایران پاکسازی شد. اسناد و مدارک خیانت‌ها و جنایت‌های این گروهک علیه مردم ایران و عراق به‌زودی انتشار می‌یابد.
شب گذشته و با نظارت ناظران سازمان ملل متحد،‌ بیش از 30 نفر از عوامل تروریستی گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق ایران از پادگان اشرف در استان دیاله عراق خارج شدند تا این پادگان نظامی به ارتش و ملت عراق بازگردانده شد.

بر پایه این گزارش، با خروج این گروه از عوامل تروریستی نفاق، پادگان اشرف به‌طور کامل از لوث وجود آنان پاکسازی شده است.

پایان رسمی فعالیت اعضای گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق ایران  در پادگان اشرف و تخلیه کامل آنها به‌فاصله چند روز پس از درگیری این افراد با مردم معترض عراق در دهم شهریور ماه سال جاری صورت گرفته است.

این گزارش حاکی است که انتقال باقی‌مانده افراد گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق ایران از طریق چند دستگاه اتوبوس از پادگان اشرف به‌سمت لیبرتی در ساعت 22 شامگاه چهارشنبه به‌وقت محلی کشور عراق صورت گرفت.

اسناد و مدارک پادگان اشرف از فردا در اختیار دولت عراق قرار می‌گیرد. این اسناد همچنین به‌تدریج در اختیار رسانه‌‌های گروهی ایران و جهان قرار می‌گیرد. در این اسناد مدارک مستندی از همکاری گروهک رجوی و صدام، خیانت‌‌های این گروهک به ملت عراق و آثار جنایات این گروهک تروریستی در عراق وجود دارد.

تخلیه کامل پادگان نظامی اشرف مهمترین مرحله از فروپاشی این تشکیلات بود که با نابودی کامل به وقوع پیوست.

انتقام تاریخی مردم عراق

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: منافقین در نهایت با خفت پادگان اشرف را شب گذشته تخلیه کردند و به نقطه‌ای دیگر رفتند و اکنون آمریکا برای این جریان به‌دنبال مأوایی است تا بتواند از آنها حمایت کند.

حجت‌الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به پاکسازی کامل پادگان اشرف از وجود منافقین ، اظهار داشت: آثار و تبعات یک ایدئولوژی و نگرش التقاطی همین سرنوشت منافقین است که امروز دچار آن شده‌اند؛ یعنی وقتی که انسان نسبت به جهان‌بینی و ایدئولوژی ناب اسلامی و گفتمان نبوی و علوی که در گفتمان ولایت فقیه شاهد آن هستیم قرار نگیرند و در چرخه گفتمان علوی و نبوی نباشند، گرفتار جهان‌بینی‌ها و ایدئولوژی‌ها و دام‌ها و باندهای انحرافی خواهند شد.

وی افزود: سرنوشت منافقین ابتدا با همین نگرش التقاطی همراه بوده که در دوران مبارزات حضرت امام(ره) و ملت ایران قبل از پیروزی انقلاب و یا در دوران استقرار حاکمیت دینی این تفکر را شاهد بودیم. منافقین یک روزی گرایش به ایدئولوژی مارکسیستی داشته‌اند و امیدشان به این جریان بود، سپس، پس از ناکامی در عملیاتی کردن خواسته‌های خود در این تفکر به‌سمت دیگر ایدئولوژی پناه برده و در دام عنصر فاسدی به‌نام صدام قرار گرفتند و بزرگ‌ترین خیانت را به ملت و مردمشان کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه منافقین در حرکت‌های ایذایی و تروریستی هزاران نفر را کشتند و ضربات سنگینی را به انقلاب اسلامی وارد کردند، افزود: سرانجام آنها بعد از طی یک دوره طولانی و چند دهه ابهام و تردید و گرفتاری در تاروپود عنکبوتی التقاط، سرانجام در دام قلدرترین و خبیث‌ترین جریانی که به‌تعبیر امام شیطان بزرگ است، یعنی آمریکا افتادند تا از لیست تروریست‌ها خارج شوند.

سعیدی خاطرنشان کرد: جریان نفاق در خون‌ریزی‌ها و شهادت بسیاری از مردم و شیعیان عراق نقش داشتند و  بخشی‌ از انتفاضه‌هایی که در عراق شکل گرفت، به‌خاطر همین عناصر سرکوب شد و در نهایت مردم مظلوم عراق توانستند بخشی از انتقام خود در طول تاریخ را از عناصر فساد بگیرند و این مجموعه را با یک خسارت قابل توجهی مواجه کنند که به‌تعبیر بعضی از سرداران، نقش این حرکت به‌جهت خسارتی که به جریان نفاق وارد کرد، کمتر از عملیات مرصاد نبود.

وی تصریح کرد: مردم عراق می‌خواهند که اینها در سرزمین مقدسشان حضور نداشته باشند و در نهایت با خفت پادگان اشرف را شب گذشته تخلیه کردند و به نقطه‌ای دیگر رفتند و اکنون آمریکا برای این جریان به‌دنبال مأوایی است تا بتوانند از آنها حمایت کنند.

نماینده ولی فقیه در خصوص سرنوشت مسعود رجوی نیز اظهار داشت: رجوی رفتار بسیار مبهمی دارد. این‌گونه موارد قبلاً هم بوده است. مدتی پنهان می‌شد و سپس ظهور و بروز پیدا می‌کرد و خیلی روشن نیست چه سرنوشتی پیدا کرده است.

انهدام کامل جریان نفاق در آینده نزدیک

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: از قیام شعبانیه که صدام این جریان خبیث را مقابل انقلابیون عراقی قرار داد، خشمی در دل انقلابیون باقی مانده و ان‌شاءالله باقی‌مانده اعضای این گروهک نیز به درک واصل کنند.

منصور حقیقت‌پور نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص پاکسازی کامل پادگان اشرف از وجود منافقین اظهارداشت: نه‌تنها پادگان اشرف، بلکه امیدوارم کل کره زمین از لوث وجود منافقین پاک شود، چرا که آنها عناصر ناپاکی هستند.

وی با بیان اینکه این عناصر به کشور، ملت و خاک خودشان خیانت کرده‌اند، گفت: منافقین باید تحت تعقیب انقلابی انقلابیون قرار بگیرند؛ همان‌طور که چندی پیش در پادگان اشرف شاهد بودیم و دیدیم که انقلابیون عراقی چه بلایی بر سر آنها آوردند و چگونه آنها را تار و مار کردند.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس پاکسازی کامل پادگان اشرف را از وجود منافقین یک پیروزی برای نظام جمهوری اسلامی و تمام پاکان دنیا دانست و گفت: ان‌شاءالله به‌زودی زمینه انهدام کامل این جریان خبیث را از کل کره زمین شاهد باشیم.

حقیقت‌پور ابراز امیدواری کرد که دیگر هیچ‌ فردی تحت ترور این افراد خبیث قرار نگیرد و گفت: وضعیت امروز منافقین باید درس عبرتی برای انسان‌ها و تمام عصیان‌گرانی باشد که بخواهند به‌خلاف سیل خروشان مردم شنا کنند و آنها باید از سرنوشت این سازمان جهنمی درس بگیرند.

وی با اشاره به اقدامات این گروهک علیه مردم عراق، گفت: منافقین حتی امنیت مردم عراق را نیز برهم زده بودند، از قیام شعبانیه که صدام این جریان خبیث را در مقابل انقلابیون عراقی قرار داد و این اراذل تعداد قابل توجهی از انقلابیون را به شهادت رساندند خشمی در دل انقلابیون باقی مانده تا ان‌شاءالله باقی‌مانده اعضای این گروهک را به درک واصل کنند.

جزئیات جدید

کارشناس مسائل مبارزه با تروریسم گفت: حادثه شب گذشته در تخلیه کامل باقیمانده اعضای گروهک تروریستی منافقین و بسته شدن درب‌های پادگان اشرف اولین و البته مهمترین مرحله از فروپاشی این تشکیلات تروریستی بود که سرانجام به وقوع پیوست.
علی قاسمیان کارشناس مسائل مبارزه با تروریسم مؤسسه راهبردی دیده‌بان در خصوص جزئیات تعطیلی پادگان اشرف و مرحله آخر انتقال منافقین از این پادگان گفت: طبق اطلاعات به دست آمده شب گذشته در ساعت 22 به وقت محلی حدود 40 نفر از اعضای باقیمانده سازمان تروریستی منافقین با چند دستگاه خودرو از این پادگان به مقصد کمپ لیبرتی محل استقرار موقت اعضای این گروهک در حاشیه بغداد خارج شده و به این ترتیب پادگان اشرف برای همیشه از دسترس این گروهک تروریستی دور شد.
 
وی افزود: تعطیلی پادگان اشرف به عنوان تنها مقر منافقین بعد از سقوط صدام در منطقه، مهمترین مرحله از فروپاشی کامل این سازمان تروریستی است.
 
این کارشناس مسائل مبارزه با تروریسم افزود: سرکردگان منافقین در نشست‌های خود همیشه شعار می‌دادند که کوه اگر بجنبد، اشرف زجا نجنبد! و همه امید خود را به این پادگان بسته بودند، ولی دیدیم که اشرف تعطیل شد ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.
 
قاسمیان افزود: پادگان اشرف به دلیل ویژگی‌ها و امکاناتی که داشت امکان کنترل جبری اعضا را به سرکردگان این گروهک می‌داد و به همین دلیل رجوی اشرف را ناموس این گروهک نامیده بود که البته برای همیشه از دست رفت.
 
کارشناس موسسه راهبردی دیده بان در مسائل مبارزه با تروریسم در پاسخ به سوالی درخصوص علت اهمیت این حادثه و هم چنین دلایل به تعویق افتادن خروج منافقین از این پادگان گفت: بعد از انتقال اعضای منافقین به کمپ لیبرتی، در حدود 100 نفر از نیروهای سازمان به بهانه فروش لوازم پادگان اشرف در این پادگان باقی مانده بودند.
 
وی ادامه داد: به دستور رجوی این 100 نفر که تقریباً همه آنها از نیروهای رده بالای سازمان بودند ماموریت داشتند که به هر نحو ممکن پادگان اشرف را حفظ کنند و سرکردگان این گروهک نیز موازی با آن همه توان خود را بر بازگرداندن افراد از لیبرتی متمرکز کرده بودند.
 
قاسمیان افزود: بعد از انتقال اعضای منافقین به لیبرتی، هر روز شاهد فرار عده‌ای از نیروهای این گروهک بودیم و مسئله جدایی و درخواست اکثر نیروها برای جدایی، دیگر از کنترل سرکردگان خارج شده بود.
 
وی ادامه داد: همه امید سرکردگان منافقین بازگشت به پادگان اشرف بود و برای این هدف بر روی همه تحولات منطقه حساب باز کرده بودند.
 
کارشناس مسائل مبارزه با تروریسم گفت: اعضای منافقین حتی به ثانیه‌ها امید بسته بودند که شاید یک اتفاق در عراق، یا تحولی در منطقه مانند حمله آمریکا به سوریه شرایط را به گونه‌ای گل آلود کند که آنها بتوانند در سایه اتفاقات و ناامنی‌ها از زیر بار دستور دولت عراق برای ترک پادگان اشرف فرار کرده و راهی برای بازگشت به اشرف بیایند.
 
قاسمیان همچنین گفت: ردپای اعضای منافقین در انفجارات اخیر در عراق نیز از همین مسئله نشات می‌گیرد که آنها به دنبال ایجاد شرایطی ناامن در عراق بودند تا اخراج خود از اشرف و عراق را از لیست اولویت‌ها خارج کنند.
 
وی در پایان افزود: این اتفاق مبارک را به ملت عراق و خانواده شهدای ترور دو کشور ایران و عراق تبریک می‌گوییم و مطمئناً این اقدام صحیح و قاطع در اخراج تروریست‌ها می‌تواند گامی مثبت در جهت برقراری امنیتی پایدار برای آینده کشور عراق باشد.

مسعود رجوی, مختلط , پادگان اشرف

مسعود رجوی, مختلط , پادگان اشرف

مسعود رجوی, مختلط , پادگان اشرف

مسعود رجوی, مختلط , پادگان اشرف

«زهراسادات میرباقری» که سابقه عضویت در گروهک منافقین و حضور طولانی مدت در اشرف را داشته است، اخیرا در یک جلسه سخنرانی، اقدام به ارائه لیستی ۱۰۰ نفره از دختران و زنانی کرده است که در پادگان اشرف مورد عمل جراحی جنسی قرار گرفته‌اند و «زنانگی» آن‌ها از بین برده شده تا بتوانند به عنوان برده جنسی مسعود رجوی فعالیت کنند و نگرانی درباره روابط گسترده و نامشروع جنسی وجود نداشته باشد. 

 
13552961371 مسعود رجوی : رابطه جنسی با من از نماز شب هم واجب‌تر است! / افشای جنایات منافقین علیه زنان و دختران در پادگان اشرف
 
 
خانم میرباقری در بخشی از سخنان خود با اشاره به نام اعضای این لیست، گفته است: «در این مرحله می‌خواهم لیستی از ۹۵ نفر از قربانیان زن این فرقه را به اطلاع افکار عمومی برسانم من یک لیست تهیه کردم از اسامی ۹۵ نفر که البته اسامی بیشتر از این‌ها و بالا‌تر از ۱۰۰ نفر است که انشالله در مراحل بعدی لیست را کامل می‌کنم و به اطلاع افکار عمومی می‌رسانم. این لیست موضوعش چیست؟ موضوعش در واقع عمل جراحی است که سازمان مجاهدین خلق با حیله‌ها و نیرنگهای مختلف روی این قربانیان انجام داده است؛ عمل جراحی خارج کردن رحم و تخمدان‌ها.» 
 
وی ادامه داده است: «در مرحله بعد می‌خواهم موضوع دیگری از استثمار جنسی زنان را برای شما مطرح کنم حتما شما هم مثل من از خبر تجاوز مسعود رجوی به زنان شورای رهبری لایه اول شوکه شدید و برای شما این سوال بزرگ پیش آمده چگونه مسعود رجوی بعد از عبور از بندهای انقلاب و بحثهای ایدئولوژیک داغ به این رسید که به تجاوز جنسی شورای رهبری دست ساز خودش مبادرت کند؟
 
من می‌توانم مراحلی که در این مدت در سازمان وجود داشته و به دور از چشم برادران و مردان در جلسات زنان و دختران با مسعود رجوی طی شده مقداری برای شما باز گو کنم تا این پازل که از الف به ی منتهی شد چگونه انجام شد.
بطور نوبه‌ای بنام بحثهای انقلاب و جلسات مسعود رجوی ما را، زنان را به نزد مسعود رجوی صدا می‌کردند و ما مستمر با جشن‌های مختلف مواجه می‌شدیم در این جلسات خبری از بحثهای ایدئولوژیک نبود و در واقع فقط بحث رابطه زدن با رهبر عقیدتی و برخوردهای ناموسی و یگانه بامسعود رجوی مطرح بود با هدایای مختلفی که از طریق مریم رجوی و خود مسعود رجوی شخصا به ما داده می‌شد شامل حوله حمام، لباسهای زیر زنانه، عطر و ادکلن و چیزهائی از این قبیل توسط زنان شورای رهبری لایه بالا‌تر که به مسعود رجوی نزدیک بودند و قبلا این مراحل را گذرانده بودند و به اصطلاح به یگانگی رسیده بودند.» 
1391 1869 مسعود رجوی : رابطه جنسی با من از نماز شب هم واجب‌تر است! / افشای جنایات منافقین علیه زنان و دختران در پادگان اشرف
 
این عضو سابق سازمان مجاهدین خلق، از اجبار به برقراری رابطه جنسی و عاشقانه با مسعود رجوی سخن گفته و اضافه کرده است: «ما را تشویق می‌کردند که رابطه‌ای یگانه بزنیم با مسعود رجوی و از کلمات عاشقانه و صحبتهای عاطفی با مسعود رجوی صحبت بکنیم خوب ما همیشه برایمان سخت بود چون بیشتر از هرچیز ما این را یک روابط ایدئولوژیک می‌دانستیم بخاطر فرهنگ سنتی و فرهنگی که بین زنان ایران رواج داشت و بحث شیعه و مسلمان بودن روابطی بود که اقتباس گرفته شده بود از امام حسین یا پیامبر روابط زنان با پیامبر بیشتر ما در این رِنج می‌دیدیم و فکر می‌کنیم که ما چیزی را نمی‌فهمیم که باید بفهمیم و از این زنان شورای رهبری که قبلا این مسیر را گذرانده و بیشتر شناخت دارند و آگاه‌تر از ما هستند بعنوان خواهران بزرگ‌تر ما باید یاد بگیریم و مرحله به مرحله اینطوری مغز شوئی ما گسترش و عمق پیدا می‌کرد.
 
مثلا غیر از آن هدایائی که گفتم گردنبندهای طلا می‌دادند گردنبند‌ها ابتدا گردنبند مریمی بود که به خودم هم هدیه دادند ما در جلساتی که فقط زنان بودند بامسعود رجوی خوب بعضا ما مشاهده می‌کردیم و خود من تعجب می‌کردم بالاخره بحثی که بود بعنوان زنان مسلمان داشتیم این بود که بحث محرم ونامحرم و اینجورچیز‌ها هم در سازمان خیلی مطرح کرده بودند ما در این تحویل گرفتن هدیه می‌دیدیم که حتی دست مسعود رجوی لمس می‌شد یا خود مسعود رجوی از روابطی که داشت از شوخی هائی که استفاده می‌کرد و بحثی که او هم مستمر مطرح می‌کرد: ناموس همچون خودش ما نمی‌فهمیدیم که ناموس همچون خودش یعنی و همینطور تکرار می‌کردیم خوب البته اگر کمی دقت می‌کردیم خوب در خیلی از بحث‌ها گفته شده بود که بحث طلاق شامل مسعود و مریم نمی‌شود پس این بحث ناموس که مطرح می‌کنند ناموس همچون خودش پس ما هم باید همچون مریم این مراحل را طی کنیم.
 
این را هیچوقت نمی‌فهمیدیم و بیشتر به اصطلاح روی ابر‌ها وبحثهای ایدئولوژیک سیر می‌کردیم. مثلا غیر از آنکه گفتم گردنبند مریمی که عکس حضرت مریم بود روی آن طلائی که داده بودند غیر از آن در مرحله بعد به زنان شورای رهبری لایه دوم که من جزو آنها بودم و می گفتند شورای رهبری آزمایشی گردنبندی به ما هدیه داده شد در این جشنها که الان شما مشاهده می کنید عکس مسعود رجوی روی آن حک شده است.» 
 
 
خانم میرباقری در بخش دیگری از سخنان خود به ترفندهای مسئولان پادگان اشرف برای اجبار دختران و زنان به انجام عمل جراحی اشاره کرده و با اشاره به توجیهات سرکرده تروریست‌های منافقین برای ارضای شهوانی خود، گفته است: «این لیست که مشاهده می‌کنید همانطور که گفتم شامل ۹۵ نفر از قربانیان زن این فرقه را شامل می‌شود که با حیله‌های مختلف حیله‌های مختلف مثلا چی بود اینکه شما کم خون هستید، برای عمل سنگ کلیه، برای درمان سردر باید این عمل را انجام بدهید مثلا افسانه طاهریان دوست من بود یعنی با هم هم یگان بودیم او فرمانده یک یگان بود من فرمانده یک یگان و همانطور که می‌شناسید همسر سابق محمد آقا هستند افسانه من دیدم بستری بود بیمارستان خوب کمردرد داشت این‌ها مراحل مختلفی را داشتند برای انتقام گرفتن یا برای بی‌بازگشت کردن این‌ها و برای اینکه برای این‌ها آینده‌ای متصور نباشد یا اینهمه انرژی گذاشتن برای این‌ها و اینکه با دادن مقام و منصب به آنها او را از شوهرسابقش جدا بکنند و به مسعود رجوی نزدیک بکنند.
 
ایشان لایه اول بودند و من متوجه شدم خواهر دیگرم هم که شورای رهبری لایه اول است به من گفت که افسانه را عمل زنان کردند. تو را هم اگر اینکار را بکنی کمرت بهتر می‌شود این در واقع پیغامشان را به من می‌رساند یکی از فرماندهان رده بالا عجیب دنبال من افتاده بود که این عمل را انجام بده. چون همه این‌ها قبل از این آگاه شده بودند که نفراتی که جدا می‌خواهند بشوند از سازمان و مسئله دارند به این شکل این‌ها را هم به رهبری نزدیک‌تر می‌کنند اسم این مرحله را گذاشته بودند رفتن بالای قله! این‌ها زنانی هستند که به قله رهائی رسیده‌اند، اگر این قله رهائی است پس چرا مسعود رجوی خودش در هنگام اجرای روابط جنسی خودش با شورای رهبری لایه اول می‌گوید این روابط جنسی از نماز شب هم واجب‌تر است.
 
از آن طرف به آقایان و خانم‌های داخل تشکیلات می‌گوید فکر رابطه جنسی هم حرام و خیانت است ولی خودش در اتاق خوابش برای وادار کردن زنان می‌گوید که مثل نماز شب است و به زنانی که عمل جراحی می‌کرده‌اند تشویق کرده و می‌گوید که از جنسیت‌‌‌ رها شدید و بالای قله رفتید.» 
 
این اظهارات تکان‌دهنده درباره رفتار جنسی فوق کثیف سران سازمان مجاهدین خلق و برده‌داری رسمی آنان در پادگان اشرف زمانی دردناک‌تر به نظر می‌رسد که کشورهای اروپایی و غربی که همیشه جمهوری اسلامی ایران را به نقض حقوق بشر و حقوق زنان متهم می‌کنند، در برابر این جنایات هولناک علیه زنان و دختران در اشرف کاملا سکوت می‌کنند و حتی به عنوان پاداش این جنایات جنگی، نام این گروهک تروریستی را از لیست سیاه گروه‌های تروریستی خارج می‌کنند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo