به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - ۹۹ درصد مردم آستارا غربالگری شدند

حقیقت نیوز

۹۹ درصد مردم آستارا غربالگری شدند

تاریخ:یکشنبه 17 فروردین 1399-02:17 ق.ظ

عباسی گفت: ۹۹ درصد مردم آستارا در غربالگری بیماری کرونا پوشش داده شدند.

«نظام عباسی» با بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری شبستان در آستارا گفت: ۹۹ درصد مردم شهرستان آستارا در طرح غربالگری بیماری کرونا ویروس پوشش داده شدند.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر آستارا به اجرای به موقع طرح غربالگری بیماری کرونا ویروس در این شهرستان اشاره کرد و افزود: شبکه بهداشت و درمان بندر آستارا بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی گیلان، به دلیل اجرای به موقع و خوب این طرح، رتبه نخست گیلان را کسب کرد.

 

وی با اشاره به مشارکت کارکنان مراکز بهداشت و درمان، بهورزان، مراقبان سلامت و نیروهای بسیج در اجرای طرح غربالگری بیماری کرونا ویروس خاطرنشان کرد: این طرح با استفاده از سامانه بیماریابی موسوم به (سیب) در سراسر کشور اجرا می شود.

 

عباسی اجرای این طرح را در شناساییی بیماران و قطع زنجیره شیوع کرونا ویروس موثر عنوان کرد.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر آستارا اضافه کرد: بخشی از تجهیزات و امکانات حوزه پزشکی و درمانی بندر آستارا با پیگیری و تلاش ها تامین شد و اکنون در این رابطه دغدغه ای وجود ندارد.

 

عباسی گفت: کنترل ترددها، رعایت توصیه های بهداشتی، کاهش ارتباطات اجتماعی و ماندن در خانه به قطع زنجیره انتقال ویروس کمک می کند و از مردم خواهشمندیم به همین منظور اصول و توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات