به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - فرماندار آستارا :کارکنان فرمانداری باید نماد نظم و انضباط، اقتدار و اخلاق اداری باشند

حقیقت نیوز

فرماندار آستارا :کارکنان فرمانداری باید نماد نظم و انضباط، اقتدار و اخلاق اداری باشند

تاریخ:دوشنبه 28 اسفند 1396-02:27 ب.ظ

258

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: کارکنان این فرمانداری باید نمادی از نظم و انضباط، اقتدار و اخلاق اداری باشند تا بتوانند در جامعه تاثیرگذاری داشته باشند.

یونس رنجکش در جمع کارکنان فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا با تبریک فرارسیدن سال جدید به آنان اضافه کرد : با توجه به وظایف ستادی فرمانداری در نظارت، پشتیبانی و هدایت فعالیت های دستگاه های اجرایی همه کارکنان باید تلاش کنند تا از ظرفیت های قانونی خود برای رفع مشکلات و توسعه شهرستان اقدام شود.

وی اضافه کرد : هر کدام از کارکنان فرمانداری نقش مهمی در پیگیری ها و پشتیبانی ها در راستای توسعه شهرستان دارند و این مزیتی است که باید ارزش آن را حفظ کرد.

وی گفت : نگاه جامعه به فرمانداری به دلیل جایگاه خاص حاکمیتی آن خاص و ویژه است که باید بتوانیم انتظارات مردم را به درستی برآورده کنیم.

فرماندار آستارا تاکید کرد: رعایت حقوق شهروندی از مهمترین تکالیف اداری، اخلاقی و انسانی است که باید در فرمانداری نهادینه شود و این انتظاری است که سیستم اداری و دولت از آن دارد.

وی ادامه داد همه ما مسوولانه باید به رفع مشکلات مردم بپردازیم و مردم نیز قدردان زحمات هستند.

در ادامه این جلسه برخی از کارکنان فرمانداری از اقدام فرماندار در تشکیل منظم جلسات ماهانه و صبحانه کاری با همکاران و ایجاد احساس آرامش در فضای اداری و توجه شایسته سالاری تشکرکردند.

در این جلسه فرماندار آستارا ضمن اهدای لوح تبریک سال جدید و هدایایی به کارکنان فرمانداری از هفت تن از کارکنان که در طول سال ۹۶بهترین فعالیت ها را داشته اند، بصورت ویژه تقدیر کرد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic