به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - پرداخت تسهیلات بیش از ۳۴۰ میلیارد ریالی توسط صندوق کارآفرینی امید گیلان

حقیقت نیوز

پرداخت تسهیلات بیش از ۳۴۰ میلیارد ریالی توسط صندوق کارآفرینی امید گیلان

تاریخ:دوشنبه 4 دی 1396-06:11 ب.ظ

یوسف پورواجد، معاون صندوق کارآفرینی امید گیلان در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری شبستان به پرداخت ۱۹ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به جوانان از آغاز سال تاکنون اشاره کرد و افزود: این میزان تسهیلات در قالب ۱۸۰ فقره پرونده ازدواج به هرکدام از زوجین ۱۰۰ میلیون ریال  و به تعدادی نیز ۲۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۷ میلیارد و ۸۴۵ میلیون و ۳۷۰ هزار ریال تسهیلات در قالب های سپرده گذاری و وام های ضروری به متقاضیان پرداخت شده است، افزود: در قالب این تسهیلت یک هزار و ۲۲ فقره پرونده تشکیل شد.

 

معاون صندوق کارآفرینی امید گیلان با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون در زمینه های خویش فرمایی، مشاغل خانگی، کارآفرینی، متقاضیان عادی و تفاهم نامه با ادارات کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، سازمان زندان ها و سایر ادارات ۸۰۵ پرونده تشکیل شده است، تصریح کرد: در این زمینه ها ۲۱۴ میلیارد و ۵۳ میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

 

پورواجد، اعتبار پیش بینی شده تسهیلات صندوق کارآفرینی گیلان در سال جاری را ۳۱۴ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در ۹ ماه سال جاری ۳۴۰ میلیارد و ۸۹۸ میلیون و ۳۷۰ هزار ریال به متقاضیان تسهیلات داده شده که افزایش جذب اعتبارات را شاهد هستیم و پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۱۵۰ میلیارد ریال دیگر جذب و به متقاضیان پرداخت شود.

 

وی با اشاره به اینکه رویکردها در پرداخت تسهیلات تغییر پیدا کرده و برنامه محور پیش می‌رویم، اظهارکرد: شعار هر خانه یک کارخانه و هر روستا یک محصول و یا روستای بدون بیکار در اولویت کاری ما است.

 

معاون صندوق کارآفرینی امید گیلان با بیان اینکه طرح روستای بدون بیکار برای اولین بار در گیلان اجرایی شد، افزود: در حال حاضر در روستاهای فشتال سیاهکل و رودسر رضوانشهر و دهستان لیالستان لاهیجان طرح مطالعاتی برای اجرای طرح روستای بدون بیکار آغاز شده است.

 

پورواجد با اشاره به اینکه برای اجرای طرح روستای بدون بیکار در روستاهای دگیرمانکشی، سیج، گیلده و منطقه گردشگری حیران بندر آستارا مطالعات انجام شده است، گفت: اجرای طرح های گردشگری برای آبشار لاتون لوندویل و مسیر منتهی به این آبشار با حفظ بحث های محیط زیستی و منابع طبیعی برای رفاه حال مسافران و گردشگران جزء برنامه های صنودق کارآفرینی امید استان گیلان است


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic