به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - فرماندار آستارا از دستور ویژه استاندار گیلان برای پیگیری اجرای پروژه راه آهن آستارا - آستارا خبر داد

حقیقت نیوز

فرماندار آستارا از دستور ویژه استاندار گیلان برای پیگیری اجرای پروژه راه آهن آستارا - آستارا خبر داد

تاریخ:چهارشنبه 8 آذر 1396-02:21 ب.ظ


 فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از دستور ویژه استانداری گیلان برای پیگیری اجرای هرچه سریعتر پروژه راه آهن آستارا - آستارا خبر داد.

 یونس رنجکش گفت: در پی سفر دکتر سالاری به شهرستان مرزی بندر آستارا و بازدید از پروژه احداث راه آهن آستارا- آستارا و موارد مطرح شده در اجلاسیه دو جانبه مدیران عامل راه آهن ایران و آذربایجان دستور همکاری و هماهنگی های لازم از سوی دستگاه‌های اجرایی برای تکمیل و هر چه سریعتر این پروژه صادر کرد.

وی اضافه کرد: براین اساس در عصر روز چهارشنبه پس از ترک ایشان از استارا جلسه‌ای در استانداری گیلان به ریاست معاون عمرانی استاندار و با حضور مدیران کل و کارشناسان و ادارات منابع طبیعی، محیط زیست، صنعت، معدن، تجارت و فرمانداری برگزار و دستورهای لازم در خصوص پیگیری های مربوطه داده شد.

وی ادامه داد: پروژه راه آهن آستارا - آستارا با توجه به اهمیت خاص آن نیازمند اقدامات جدید برای رفع موانع در مسیر اجرای این پروژه به ویژه تامین مصالح ساختمانی است که با هماهنگی هایی که از گذشته انجام گرفته و دستوری که استاندار گیلان در این رابطه صادر و پیگیر آن هستند می‌باشد.

 وی اضافه کرد: استاندار گیلان همچنین در سفری که به استارا داشته‌اند در بازدید از مراکز اقتصادی شهرستان از نزدیک با ظرفیتهای گمرک، پایانه مرزی، ساحل سفیر امید آشنا شدند و در ارائه گزارشی که به  ایشان پیرامون مشکلات شهرستان آستارا در زمینه های مختلف داشته ام  دستوراتی را نیز صادر کردند.

 فرماندار آستارا افزود: یکی از دستورات ایشان تهیه گزارشی از مشکلات و ظرفیت های شهرستان برای تشکیل کارگروه‌های ویژه‌ای است تا در جلساتی که در سفر مجدد ایشان در ماه آینده در آستارا انجام می‌شود موارد به صورت ویژه انجام شود.

 رنجکش ضمن تشکر از حضور استاندار گیلان در آستارا یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از صد مدیر در سطح ملی و استانی به آستارا سفر کردند و مشکلات این شهرستان در حوزه های مختلف به همراه ظرفیت های آن برای آنان تشریح و اعلام شده است.

وی گفت: حضور مقامات ارشد ملی و استانی در شهرستان و شرکت در جلسات و کارگروه های مختلف نقش مهمی در رفع کاستی ها و مشکلات برجای مانده از گذشته دارد که امید داریم با حرکتی که در آستارا آغاز شده است بر اساس اولویت های تعیین شده شاهد برطرف شدن آنها باشیم.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic