به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - 64 بیمار کلیوی آستارا نیازمند حمایت خیرین

حقیقت نیوز

64 بیمار کلیوی آستارا نیازمند حمایت خیرین

تاریخ:پنجشنبه 25 آبان 1396-05:10 ب.ظ

محمد نظری روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: پیوند کلیه یک بیمار با مشارکت خیران و با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون ریال با موفقیت انجام شد و چهار بیمار تحت پوشش نیز در نوبت عمل پیوند کلیه هستند و به کمک های نقدی مردم نیاز دارند.
وی با بیان اینکه بیشتر بیماران دیالیزی آستارا از قشر ضعیف جامعه هستند، اضافه کرد: باید کمک به بیماران دیالیزی محدود و منحصر به یک هفته خاص نباشد و در طول سال صورت بگیرد.
وی همچنین از توزیع هفت هزار پاکت جمع آوری هدایای نقدی در بین دانش آموزان، برای کمک به بیماران کلیوی این شهرستان خبر داد.
نظری خاطرنشان کرد: امروز به مناسبت آغاز هفته حمایت از بیماران کلیوی، 30 بسته غذایی شامل گوشت قرمز و چای به ارزش حدود 40 میلیون ریال توسط یک خیر گیلانی در بین 30 بیمار کلیوی آستارا توزیع شد.
نظری با بیان اینکه در سال گذشته حدود 60 میلیون ریال از مدارس آستارا جمع آوری و در اختیار بیماران کلیوی قرار گرفته بود، اضافه کرد: برای 64 بیمار کلیوی در بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان 19 دستگاه دیالیز وجود دارد.
از 23 تا 30 آبان ماه، هفته حمایت از بیماران کلیوی است.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic