به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - بهرام تسلی نیا به عنوان سرپرست کمیته امداد امام (ره) آستارا معرفی

حقیقت نیوز

بهرام تسلی نیا به عنوان سرپرست کمیته امداد امام (ره) آستارا معرفی

تاریخ:سه شنبه 23 آبان 1396-06:40 ب.ظ

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان گفت: باید از مهارت ها و امکانات مددجویان برای ایجاد اشتغال و درآمد آنها استفاده شود و این امر، به توانمندسازی و استقلال اقتصادی جامعه هدف کمک خواهد کرد.

  حسین جهانگیری در آئین معارفه سرپرست کمیته امداد امام (ره) آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: بسیاری از طرح‌های اقتصادی با حداقل امکانات و اعتبارات، قابل اجراست و می‌توان برای اجرای آنها از امکانات و مهارت‌های مددجویان برای توانمندی آنان استفاده کرد.
فرماندار آستارا نیز در این آئین گفت: موفقیت کمیته امداد امام (ره) در توانمندسازی و کاهش مددجویان است و باید میزان وابستگی مددجویان به کمک‌ها کاهش یابد و توفیق در این امر، نشانه توانمندی جامعه هدف خواهد بود.
یونس رنجکش ادامه داد: مددجویان باید در قبال دریافت تسهیلات و مشاوره های لازم، برای ورود به بازار کسب و کار راهنمایی شوند و از طرح ها و برنامه های کمیته امداد جهت توانمندسازی مددجویان این شهرستان حمایت می کنیم.
وی از کمیته امداد امام (ره) آستارا خواست برای خدمات رسانی به مددجویان و توانمندسازی آنان، برنامه ریزی جامع داشته باشد.
در ادامه این جلسه بهرام تسلی نیا به عنوان سرپرست کمیته امداد امام (ره) آستارا معرفی و از زحمات رحمت الله رجبی مدیر قبلی این نهاد قدردانی شد.
چهار هزار و 700 نفر در قالب 2 هزار و 601 خانوار در آستارا تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) هستند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic