به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی معاونت سیاسی و اجتماعی بخشداری ها خدمات الکترونیک فرماندار آستارا : آماده برگزاری نمایشگاه های بین المللی در این شهرستان هستیم

حقیقت نیوز

معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی معاونت سیاسی و اجتماعی بخشداری ها خدمات الکترونیک فرماندار آستارا : آماده برگزاری نمایشگاه های بین المللی در این شهرستان هستیم

تاریخ:سه شنبه 25 مهر 1396-12:45 ب.ظ

6

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: آماده برگزاری نمایشگاه های بین المللی با موضوعات مختلف صنعتی، معدنی و تجاری در این شهرستان هستیم.

یونس رنجکش در دیدار  با فرهاد دلق پوش مدیرکل جدید صنعت، معدن و تجارت استان گیلان ضمن تبریک انتصاب وی یادآور شد: آستارا شهرستانی با ظرفیت های بسیار بالا و موقعیت خاص جغرافیایی است که مرزی بودن این شهرستان می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای معرفی توانمندی های استان گیلان باشد.

وی یادآور شد: با توجه به شناخت بسیار دقیقی که مدیرکل جدید صنعت ، معدن و تجارت از جایگاه و موقعیت های شهرستان مرزی بندر آستارا دارد، این شناخت فرصت بسیار خوبی برای مدیریت صحیح ظرفیت های شهرستان در مسیر توسعه آن می باشد.

 وی ادامه داد : این شهرستان به لحاظ دارا بودن زیرساخت‌های مناسب و امکاناتی که در زمینه برگزاری نمایشگاه های منطقه ای و بین المللی دارد میتواند فرصت‌های جدیدی برای معرفی کسب و کارها و توانمندی های حوزه‌های صنعتی و تجارتی باشد.

فرماندار آستارا اضافه کرد : برگزاری نمایشگاه ها ضمن معرفی توانمندی های تولیدی در حوزه های مختلف،  فرصتی برای شناخت بازارهای مصرف و کسب و کارهای جدید متناسب با این بازارها است.

وی گفت: این شهرستان با مشکلاتی در زمینه بازار عرضه کالا و خدمات روبرو است که رفع آن نیازمند نوآوری های جدید است.

فرهاد دلق پوش مدیرکل جدید صنعت، معدن وتجارت نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور فرماندار آستارا بر نگاه جدید و کارآفرینی محور در حوزه صنعت معدن و تجارت تاکید و اظهار داشت: در صورت آمادگی شهرستان مرزی بندر آستارا،  این اداره کل نیز تلاش می کند بر اساس ظرفیت های منطقه ای برنامه ریزی‌هایی نیز در این خصوص داشته باشد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic