به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - جمعیت هلال احمر گیلان برای ساخت بیمارستان در آستارا برنامه ریزی می کند

حقیقت نیوز

جمعیت هلال احمر گیلان برای ساخت بیمارستان در آستارا برنامه ریزی می کند

تاریخ:جمعه 24 شهریور 1396-07:22 ب.ظ

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: ساخت بیمارستان در آستارا به منظور پذیرش بیماران داخلی و خارجی و رونق گردشگر درمانی، در دستور کار این جمعیت قرار دارد.

  مهدی ولی پور در دیدار با فرماندار این شهرستان در فرمانداری آستارا گفت: نگاه ویژه فرمانداری آستارا به هلال احمر نقش مهمی در پیشبرد هدف های سازمانی این جمعیت دارد و برای تقویت امکانات امداد و نجات در آستارا تلاش می کنیم.
وی اضافه کرد: برنامه ششم توسعه ظرفیت بسیار خوبی را برای جمعیت هلال احمر ایجاد کرده و مسائلی نظیر تاب آوری، آموزش های عمومی و ایجاد سرمایه اجتماعی به عنوان ماموریت های هلال احمر تعریف شده است.
فرماندار آستارا نیز در این نشست گفت: تلاش های اعضای جمعیت هلال احمر و داوطلبان آن در حوزه های مختلف قابل تقدیر است و مسئولان با توجه به اشرافیت در حوزه های ماموریتی، می توانند خدمات شایسته ای ارائه کنند.
یونس رنجکش اعتماد عمومی به جمعیت هلال احمر را سرمایه ارزشمند اجتماعی خواند و افزود: نیازمند حضور پررنگ تر هلال احمر در این شهرستان هستیم و در آموزش عمومی می تواند نقش مهمی ایفا کند.
وی خواستار پشتیبانی بیشتر از جمعیت هلال احمر آستارا شد و اضافه کرد: راه اندازی خانه های هلال در روستاهای آستارا از اقدامات خوب جمعیت هلال در این شهرستان است و با توجه به ظرفیت های موجود، جمعیت هلال احمر آستارا باید در حوزه گردشگر درمانی نیز وارد عمل شود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic