به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - پزشکی قانونی گیلان از کمبود نیروی انسانی و اعتبار مالی رنج می برد

حقیقت نیوز

پزشکی قانونی گیلان از کمبود نیروی انسانی و اعتبار مالی رنج می برد

تاریخ:شنبه 28 مرداد 1396-03:57 ب.ظ

مدیرکل پزشکی قانونی گیلان گفت: کمبود نیروی انسانی و اعتبار مالی، مشکل اساسی این اداره کل است و با استفاده از همه ظرفیت ها برای رفع آنها تلاش می کنیم.

دکتر مهدی قربانی در دیدار با فرماندار آستارا در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت : وظیفه پزشکی قانونی فقط صدور گواهی فوت و دفن نیست و باید خدمات ما بیشتر برای مردم تبیین شود.
وی بیان کرد: متاسفانه در بیشتر شهرستان های گیلان فضای فیزیکی و امکانات موجود پزشکی قانونی، جوابگوی تعداد مراجعات نیست و رفع این مشکل نیازمند توجه ویژه مسئولان است.
وی ادامه داد: برنامه های ما در راستای توسعه استان پیش بینی شده است و امیدواریم با تحولات چشمگیری که در این زمینه اتفاق خواهد افتاد، شاهد بهبود کیفیت خدمات دهی به مردم باشیم.
قربانی گفت: آستارا به دلیل گردشگر پذیر بودن و موقعیت ساحلی، حوادث خاص خود را دارد و از منظر پزشکی قانونی از شهرهای مهم استان محسوب می شود.
فرماندار آستارا نیز در این دیدار گفت: با توجه به موقعیت مرزی و گردشگری این شهرستان، امکانات موجود در حوزه پزشکی قانونی جوابگوی نیازها نیست و باید افزایش یابد.
یونس رنجکش اضافه کرد: اجساد حوادث و سوانح در آستارا به منظور تشریح و بررسی به شهرستان های مجاور منتقل می شود و تکمیل تجهیزات پزشکی قانونی این شهرستان ضروری است.
وی ادامه داد: فرمانداری آستارا آمادگی کامل برای کمک به تکمیل و تجهیز زیرساخت‌های پزشکی قانونی را دارد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده است.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic