به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای آستارا و لوندیل اعلام شد

حقیقت نیوز

نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای آستارا و لوندیل اعلام شد

تاریخ:شنبه 30 اردیبهشت 1396-01:18 ب.ظ

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از مشخص شدن اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای آستارا و لوندویل این شهرستان خبر داد.

  یونس رنجکش شامگاه شنبه در جلسه مشترک هیات های اجرایی و نظارت شوراهای اسلامی آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: بر اساس شمارش آرا در شهر آستارا به ترتیب عرفان جامبر با چهار هزار و 959 رای، شهرام دولت ترک پور با چهار هزار و 536 رای، فرهاد محسنی با چهار هزار و 315 رای، میثم الوان پور با چهار هزار و 28 رای، سروش وظیفه با سه هزار و 855 رای، حامد نصرت اللهی با سه هزار و 693 رای و عادل نیرودل با سه هزار و 673 رای حائز اکثریت آرا شدند و به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آستارا انتخاب شدند.
وی اضافه کرد: فرهاد قنایی با سه هزار و 645 رای، حسین محبوب مقدم با سه هزار و 553 رای، فریبا طالعی با 2 هزار و 938 رای، بهمن پریان با 2 هزار و 826 رای و فاضل تعلیمیان با 2 هزار و 794 رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.
وی با تقدیر از حضور مردم در انتخابات باشکوه 29 اردیبهشت ماه و تحقق مطالبه مقام معظم رهبری، این پشتوانه مردمی را فرصتی برای آستارا در مسیر توسعه شهرستان عنوان کرد و افزود: امیدواریم منتخبان مردم در شوراهای اسلامی با برنامه ریزی در این مسیر حر کت کنند.
وی اظهار داشت: خوشبختانه از بین داوطلبان انتخابات که 100 درصد آنان از سوی هیات های اجرایی و نظارت تایید صلاحیت شده بودند، شاهد فضای رقابتی بودیم و در این انتخابات 100 درصد واجدین شرایط در شهرستان آستارا مشارکت داشته اند.
رنجکش اضافه کرد: برای اولین بار شهر آستارا جزو پنج شهر در استان گیلان بود که انتخابات شورای اسلامی در آن به صورت الکترونیکی برگزار شد.
به گفته رنجکش، در شهر لوندویل نیز شهرام حیایی با یکهزار و 670 رای، داریوش کرم زاده با یکهزار و 650 رای، صمد ظفرخواه با یکهزار و 506 رای، مجید لطافتی با یکهزار و 399 رای و آصف زیدی با یکهزار و 274 رای حائز اکثریت آرا شدند و به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لوندویل انتخاب گردیدند.
وی افزود: عهدیه تنومندیان با یکهزار و 237 رای، جبرئیل سلیمان پور با یکهزار و 178 رای، معراج نجاتی با یکهزار و 83 رای، مهرداد غنی پوری با یکهزار و 23 رای و جعفر عزیزنیا با 948 رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر لوندویل انتخاب شدند.
وی افزود: داوطلبان در صورت اعتراض به نتایج انتخابات می توانند در مهلت قانونی، شکایت خود را به فرمانداری اعلام نمایند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی در 29 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار شد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic